Pokoje i Ceny

SLOWGATE oferuje pokoje 2, 4, 6 i 8 osobowe z czego część z nich zapewnia przepiękny widok na Gdańską Katedrę i koło Eye. Można wybrać kameralną ,,dwójkę„ lub większe i przestronniejsze pokoje wieloosobowe.
Dla osób, które lubią nowe i ciekawe doświadczenia proponujemy pobyt w specjalnie zaprojektowanych kapsułach Japońskich.
W każdym pokoju goście mają do swojej dyspozycji szafki zamykane, które będą mogli wykorzystać na przechowanie podręcznego bagażu.
Każde łóżko wyposażone jest w wygodne, antyalergiczne materace oraz białą komfortową pościel.
W każdym pokoju swobodnie można korzystać z bezprzewodowego internetu.
Goście mogą korzystać z dodatkowych udogodnień: kuchni, jadalni, salonu, wypożyczyć rowery, kajaki lub wziąć udział w wegańskich warsztatach kulinarnych.

POKÓJ DWUOSOBOWY

sezon od 170 zł / poza sezonem od 140 zł

Dla osób, które lubią klimat hosteli i wspólnoty ale pragną odrobiny prywatności.
Przestronny, jasny pokój z 2 łóżkami kontynentalnymi, wyjątkowo wygodnymi 25 cm materacami, które można połączyc w jedno duże łoże. Stoliki nocne i oświetlenie. Drzwi otwierane na kartę dostępu. Wegańskie śniadanko gratis w jadalni!


Czytaj więcej


DORMITORIUM 4-OSOBOWE LUB PRYWATNY POKÓJ 4-OS

sezon od 60 zł / poza sezonem od 50 zł

Pokój czteroosobowy to idealna propozycja dla osób podróżujących w pojedynkę, którą pragną poznać nowych przyjaciół i spędzić wspólnie wakacje. Taki pokój to także idealna opcja dla grupy znajomych ceniących sobie wygodę i komfort i nadal są otwarci na poznanie nowych ludzi w hostelu. Przestronny pokój z dwoma wygodnymi łóżkami piętrowymi.
Znajdziesz w nim stolik z krzesłami, zamykane na klucz szafki. Przy każdym łóżku znajduje się półka na telefon i książkę z gniazdkiem elektrycznym i oświetleniem. Drzwi otwierają się za pomocą spersonalizowanej karty dostępu. Do dyspozycji są 2 łazienki w części wspólnej.


Czytaj więcej


POKÓJ 6-OSOBOWY

sezon od 60 zł / poza sezonem od 50 zł

Pokój sześcioosobowy, zaprojektowany tak, aby zapewnić maksimum prywatności i komfortu. To nie tylko idealna propozycja dla osób podróżujących w pojedynkę lub dla grupy znajomych, ale i niepowtarzalna okazja do zdobycia nowych doświadczeń i nawiązania znajomości z ludźmi z całego świata!
Przestronny, klimatyczny i jasny pokój z dwoma wygodnymi łóżkami piętrowymi i dwoma pojedynczymi.
Przy każdym łóżku znajduje się stoliczek z gniazdkiem elektrycznym i oświetleniem.
Do dyspozycji są dwie łazienki, kuchnia, salon i jadalnia w części wspólnej.
Drzwi otwierają się za pomocą spersonalizowanej karty dostępu.


Czytaj więcej


8 OSOBOWY POKÓJ KAPSUŁOWY

sezon od 70 zł / poza sezonem od 57 zł

8 osobowy pokój kapsułowy to idealne rozwiązanie dla osób, podróżujących w pojedynkę, są otwarci na poznawanie nowych osób z całego świata ale zależy im na komforcie i intymności i spokoju.
W pokoju mieści się 8 kapsuł (W 120 cm x H 120 cm). Każda kapsuła została wyposażona w specjalnie dobrany materac ortopedyczny i antyalergiczny, światło nocne, gniazdko elektryczne, białą pościel i dodatkową poduszkę.


Czytaj więcej